Eternity

O kolekcji

Meble A&H to doskonała symetria pomiędzy wysmakowanym designem, a luksusem z najwyższej półki, który oferuje użytkownikowi maksymalny komfort zarówno na poziomie fizycznym, jak i emocjonalnym.
Kolekcja Eternity to bezsprzecznie jedna z najbardziej ekskluzywnych kolekcji mebli obecnie dostępnych na rynku dóbr luksusowych w Polsce. Meble produkowane są we Włoszech i w Polsce. Większość kolekcji powstała w niewielkiej toskańskiej manufakturze, która od trzech pokoleń specjalizuje się w produkcji ręcznie robionych, luksusowych mebli.
W Polsce wyprodukowano blaty meblowe, które są innowacją na tym rynku. LAVASTONE to materiał spełniający rygorystyczne wymagania w zakresie trwałości na uderzenia, a także odporności chemicznej, co gwarantuje blatom ich niezniszczalność i zawsze doskonały wygląd.
Kolejnym ciekawym zabiegiem zastosowanym w meblach z kolekcji ETERNITY jest fakt, iż elementy twarde kolekcji pokryte zostały dwunastoma warstwami lakieru fortepianowego, dzięki czemu uzyskano niezwykle trwałą powierzchnię w głębokiej czerni o wyjątkowym połysku.

Produkty w kolekcji

W pierwszej kolekcji A&H ETERNITY dostępne są: wypoczynek, dwa modele foteli, stół, krzesła, komoda i stolik kawowy, a także dodatki typu poduszki. Każdy element można kupić w kilku wariantach kolorystycznych. Meble dostępne są na zamówienie, które są realizowane w Galerii HEBAN.